top of page
Sualtı Müh.jpg

Marinmet Mühendislik, Su Altı Mühendislik, Deniz Araştırmaları, Kıyı Mühendislik, Liman Mühendislik

MARİNMET Deniz İnşaat Genel Sualtı Hizmetleri San. Tic. Ltd. ŞİRKETİ

Kamu ve özel sektör kurum / kuruluşlarına Denizcilik sektöründe hizmet verebilmek amacıyla 2005 yılında İstanbul Tuzla’da kurulmuştur. Türkiye’nin dört bir yanında hayata geçirilen projelerimiz ile sektöre değer katmaya devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne yenilikçi, genç, dinamik kadrosuyla yurt içinde, yurt dışında mühendislik ölçmeleri ve deniz inşaatları konusunda bir çok projeye imza atmıştır

Tamamladığımız işlerle elde ettiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi alanında yetenekli, araştırmacı personelimizle müşterilerimize kaliteli projeler sunmak temel prensibimiz ve öncelikli hedefimiz olmuştur. Kurduğumuz güven ilişkimiz ışığında hızla büyüyen, gelişen firmamız  sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Ulusal ve uluslararası projelerde birçok ilke imza atan firmamız her geçen gün projelerinde geleceğe yönelik mühendislik anlayışını geliştirmeye devam etmektedir. ​MARİNMET  Konusunda uzmanlaşmış mühendisleri, tasarımcıları ve sualtı ekipleri oluşan firmamız, karmaşık kıyı ve sualtı yapılarının her alanında rakipsiz hizmetler sunmaktadır. 

Marinmet bünyesinde "Kıyı yapıları tahkikleri, Güçlendirme projeleri, Hidrografik- Oşinografik- Jeofizik -Jeolojik çalışmalar, Deniz ortamı Mühendislik ölçmeleri, Deniz Tarama ve dolgu projeleri, İşletme izni çalışmaları ( Tersane - Havuz ) Yol -Kavşak Ulaşım projeleri ve Genel Sualtı inşaatları" gibi bir çok projenin her aşamasında Proje müellifi, Uygulayıcı, bazen de Müşavir-Kontrol  olarak yer almıştır. Ana işlerimiz;

Marinmet ayrıca Denizcilik Sektöründe Mühendislik ölçmeleri alanında saha çalışmalarının yanı sıra bir dizi Yazılım ve Donanımların distribütörlüğünü yapmaktadır, Yazılımlarımız arasında "MultiBeam, SingleBeam, Lazer, Drone, Sonar ve Sismik" verilerinin toplanması, işlenmesi gibi farklı ürünler bulumaktadır. Sizleri denizde tam donanımlı olmanızı sağlıyoruz.

"Deniz Tarama çözümleriniz"

Deniz de vasıta konumlandırma ve de Deniz Tarama ekipmanlarının takiplerini gerçek zamanlı izleme / Görselleştirme gibi bir çok seçeneğin olduğu  özel yazılımlarımız ile yine sektörde varlığımızı sürdürüyoruz. Deniz inşaatları ve de Deniz Tarama ekipmanları için geliştirilmiş özel yazılımlar  "Complete Dredging Control System" lerinin  resmi satıcısı ve uygulayıcısıdır.  Projelerinizi verimli bir şekilde takip edebilmeniz için ihtiyaçlarınıza tam olarak uyarlanmış sistemler geliştirmek amacıyla da sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

"İhtiyaçlarınıza en uygun Batimetri sistemi"

Wassp MBES; Bütçenizi zorlamayan IHO standartlarında sörvey gereksinimlerinizi en üst düzeyde karşılayan dengeli, kanıtlanmış bir kombinasyon sunuyoruz. Sistemlerimiz kalıcı kurulumun yanı sıra taşınabilir konfigürasyonlarda da mevcuttur. Gerekli tüm enstrümanların, sensörlerin ve veri toplama sisteminin yanı sıra, sistemi çalıştırmak için ihtiyaç duyacağınız her bir öğeyi kanıtlanmış ve de Dünyanın en Uygun Fiyatlı Profesyonel Seviye Multibeam İskandil Cihazıdır Ülke içinde ve dışında bir çok kurum ve kuruluşa satışını gerçekleştirdiğimiz sistemlerin satış sonrası 1 yıl süre ile 7/24 teknik destek de vermekteyiz. Wassp çalışmalarında kendi arayüzünün yanı sıra 3part yazılımlar olan HYPACK, BeamworX, EIVA ve QINSy gibi yazılımlar ile de sağlıklı veri toplayabilirsiniz. 

MİSYONUMUZ 
Müşterilerimize yüksek kaliteli hizmetler sunmak ve çözülemeyenlere çözümler üretmektir. Müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak benimseyerek, güvenilir ve kaliteli değerler ile sektörde öncü olmayı amaçlıyoruz.

VİZYONUMUZ 
Denizcilik sektöründe lider bir konuma gelmek ve kaliteli hizmetlerimizle müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için güncel teknolojileri  her alanda takip ediyor ve uyguluyoruz. 

Adres: İstasyon Mah. Vatan Cad. Ceyhun Sok. Ahmet Algan Apt. No: 10/2 34940  Tuzla, İSTANBUL - TÜRKİYE

  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube
  • X
  • LinkedIn

Tel: +90 216 447 38 65

Tel: +90 532 525 87 53

Tel: +90 532 305 11 13

bottom of page