top of page
EKİPMAN.jpg

BATİMETRİ YAZILIM ve DONANIMLAR

Firmamız MARİNMET Dünyaca ünlü Hollanda firması BEAMWORX BV 'nin Türkiye temsilcisi  olarak hizmet vermektedir. BeamworX  Ürünleri Hidrografik  / Mühendislik firmalarının yanısıra, Tarama şirketleri, Deniz inşaat firmaları gibi  Ulusal ve uluslararası kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra Yeni Zellanda markası olan ve de Dünyanın en ekonomik Çok ışınlı Multibeam sistemi olan WASSP Multibeam teknolojisi Hidrografik  Echosounder Sistemlerinin  satışı ve eğitimi yine  tarafımızca verilmektedir. 

Firmamız, Tek ve Çok ışınlı Echosounder verilerinin alınması, işlenmesi ve entegrasyonu için özel Hidrografik Araştırma yazılımı BeamworX'un Türkiye'deki resmi satıcısıdır. Kendi veri setinizi kullanarak ücretsiz bir tanıtım veya Ülkemiz sınırları içinde bir deneme lisansı için lütfen bizimle iletişime geçin. Firmamız, Tek ve Çok ışınlı Echosounder verilerinin alınması, işlenmesi ve entegrasyonu için özel Hidrografik Araştırma yazılımı BeamworX'un Türkiye'deki resmi satıcısıdır. Kendi veri setinizi kullanarak ücretsiz bir tanıtım veya Ülkemiz sınırları içinde bir deneme lisansı için lütfen bizimle iletişime geçin.

AutoPatch Yazılım
autocleanYazılım

AutoClean Otomatik temizleme ! 

NavAQ Yazılım

NavAQ    Kolay çevrimiçi..!

deniz jeofizik yazılımları
batimetri sistemleri

AutoPatch  Kalibrasyon bir tık uzakta. 

proses raw Yazılım
SBEDIT singlebeam Yazılım

 RAW Edit   Hızlı veri işlenme ! 

  SBEdit     Tek Işın Düzenleyici !  

sidescan sonar yazılımları
beamworx marinmet batimetri

 Download    "Hydrographic and Geophysical Software" 

BATİMETRİ DONANIM; Wassp Multibeam Sistem, Donanım: IHO ( Uluslararası Hidrografi Örgütü ) tarafından onaylanan (Tüm İHO standartları ile ilgili daha geniş bilgiye Buradan ulaşabilirsiniz.  ) ve de Ülkemizin tek yetkili kurumu olan SHODB Seyir Hidrografi ve Oşinografi Dairesi gereksinimlerini karşılayan Yüksek çözünürlü, Dünyanın en uygun maliyetli, Profesyonel Multibeam  Batimetrik Haritalama çözümlerinden biridir. Wassp Multibeam Echosounder 1000 metre derinliğe kadar kusursuz çalışmaktadır.   ​Wassp Multibeam Sistemimiz kendi arayüz yazılımının yanı sıra HYPACK, BeamworX, EIVA ve QINSY gibi diğer hidrografik yazılımlar ile entegre kullanılmaktadır. Ürünlerimiz Donanım ve Yazılım olarak bir bütün ve ya perakende sunulmaktadır.

WASSP ile yüksek çözünürlü 3D Hidrografik / Batimetrik harita üretebilirsiniz, doğal afetin ardından deniz tabanında oluşan hasarı kolayca tespit edebilirsiniz. Koşulları değerlendirmek için bir alanın haritasını son derece hızlı bir şekilde çıkarabilirsiniz, Arama kurtarma, denize düzen malzemeleri, tarihi eserleri keşfedebilir veya patlamamış bombaları bulabilirsiniz. Ayrıca Uzaktan Kumandalı Araç (ROV) entegre çalışabilmektedir. 

WASSP S3 SERİSİ İLE ÖLÇME VE HARİTALAMA

S3, dünyanın en uygun maliyetli, profesyonel araştırma ve haritalama multibeam ekosounder çözümlerinden biridir. Orta seviye bir sörvey ekosounder olarak tasarlanan ve geliştirilen S3, bütçenizi, operasyonel ihtiyaçlarınızı ve gelecekteki teknoloji yayılımınızı karşılayacaktır. Ve araştırma alanınızı tek ışınlı bir iskandile göre 10 kata kadar daha hızlı kaplamanızı sağlar.

wassp multibeam batimetri
wassp multibeam türkiye batimetri turkey multibeam
 uluslar arası batimetri firması

Multibeam Echosounder ( MBES Yanal çok noktalı )

Multibeam echosounder, deniz tabanını dar akustik ışınlardan oluşan bir yelpaze ile haritalandırır ve böylece deniz tabanının %100 kapsamasını sağlar. Ortaya çıkan deniz yatağı haritaları, tek ışın teknolojisi kullanılarak elde edilenlerden çok daha ayrıntılıdır. Çok ışınlı sonar kullanarak harita üretmek, deniz tabanı haritalarını daha hızlı üreterek  araştırma süresini ve maliyetini çok büyük tasarruf sağlayacaktır.  

Marinmet Wassp Batimetri ve harita oşinografi sualtı tahkik

Download    "Multibeam Echosounder systems"

Adres: İstasyon Mah. Vatan Cad. Ceyhun Sok. Ahmet Algan Apt. No: 10/2 34940  Tuzla, İSTANBUL - TÜRKİYE

Tel: +90 216 447 38 65

Tel: +90 532 525 87 53

Tel: +90 532 305 11 13

  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube
  • X
  • LinkedIn
bottom of page