top of page
Konum.jpg

EKİPMAN KONUMLANDIRMA HİZMETLERİ

MARİNMET, Denizcilik sektöründe 25 yıla aşkın deneyime sahip, yenilikçi ve özel çözümleriyle tanınan bir şirkettir.  BeamworX yazılımının Türkiye'de ki temsilcisi ve satıcısıdır. Deniz Tarama, Dolgu ve de  Deniz İnşaatları gibi faaliyetleriniz de, Sınırsız ve sorunsuz teknolojiler ile buluşturuyoruz. Bizi tercih etmeniz durumun da yazılımlarımız ile alakalı ayrıca danışmanlık rolünde sizinle birlikte hareket etmekteyiz.

Hızlı bir başlangıç ​​yapmak için BeamworX, kullanıldığı ekipmana göre tamamen önceden yapılandırılmış olarak sunulmaktadır. ayrıca projeye özel ayarların eklenmeklenmektedir. BeamworX yazılımlarımız Aşağıda belirtilen yüzer vasıtalar da kusursuzca kullanılmaktadır. Marinmet, her projenin başarısını garanti altına almak için gelişmiş çözümler ve kapsamlı destek sunarak denizcilik sektörünün güvenilir ve güvenilir bir ortağı olarak itibar kazanmıştır.

batimetri sistem yazılım

BeamworX Konumlandırma ve Tarama izleme yazılımız; 

  • Tarak gemileri

  • Dökü gemileri / Barge

  • Ekskavatör / Tarama

  • Kafes bomlu vinçler

  • Kesici, Kırıcı, Emişli Tarama ekipmanları

Grab yazılım tarama
tarama batimetri kübaj

Deniz Tarama ve Konumlandırma Çözümleri

NavAQ, tarama sürecinin izlenmesi için haznelere, kesicilere, ekskavatörlere ve tel vinçlere monte edilebilir. NavAQ'ın çok yönlü hesaplama motoru, emme kolları ve ekskavatör kovaları gibi karmaşık nesne zincirlerinin 3D konumunu ve tutumunu gerçek zamanlı olarak hesaplar. Görselleştirme, üst ve yan görünümler dahil olmak üzere çeşitli ekranlarda yapılır. Bir tasarım katmanı içeren DTM ızgara modeli, operatörlere yardımcı olmak için sürekli olarak güncellenir. Kullanıcı tarafından tanımlanabilen ASCII günlük dosyaları faaliyetleri takip etmek için kullanılabilir.  Marinmet Ltd, Beko ve kazıcılarda BeamworX tarama yazılımı ile sorunsuz bir şekilde çalışacak donanımın temini ve montajı konusunda danışmanlıkta  sağlamaktadır.. 

1646572280589.jpeg

NavAQ yazılımı, su altı inşaat uygulamalarında üretkenliği ve verimliliği artırır. Operatöre su altı inşaat görevlerinde yardımcı olmak için doğru 3 boyutlu görselleştirme sağlar. Kesici emmeli tarak gemisi uygulamalarına yönelik NavAQ yazılımı, tarama operatörlerinin üretkenliği ve verimliliği arttırmasına yardımcı olan güçlü bir araçtır. Operatör ve römorkör kaptanı, gemi taslağını ve tarama kafasını, incelenen yüzey, tasarım ve tarama derinliğini gösteren plan ve profil görünümleri ile tarak gemisinin gerçek zamanlı görünümüne sahiptir. Konumlandırma, modelleme, bağlantı ve veri analitiğindeki temel teknolojiler, müşterilerin üretkenliği, kaliteyi, güvenliği ve sürdürülebilirliği arttırmasına olanak tanır. Amaca yönelik tasarlanmış ürünlerden kurumsal yaşam döngüsü çözümlerine kadar BeamworX yazılım, donanım ve hizmetleri,Deniz inşaat dahil her alana yayıyoruz.

 Download    "Complete Dredging Control System"

Adres: İstasyon Mah. Vatan Cad. Ceyhun Sok. Ahmet Algan Apt. No: 10/2 34940  Tuzla, İSTANBUL - TÜRKİYE

  • Instagram
  • Facebook
  • Youtube
  • X
  • LinkedIn

Tel: +90 216 447 38 65

Tel: +90 532 525 87 53

Tel: +90 532 305 11 13

bottom of page